Розетка комп'ютерна біла Lectris
Комп'ютерна розетка Lectris білого кольору дає змогу під'єднати до мережі Ethernet. Розетка обладнана гніздом під роз'єм RJ-45. Розетка має лаконічний дизайн, який гармоніюватиме з більшістю інтер'єрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestum |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережева розетка |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Тип портів | RJ-45 |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 13 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97,90 ₴




