Розетка TV біла Lectris
ТБ-розетка Lectris біла, призначена для під'єднання телевізора. Розетка обладнана гніздом під стандартний роз'єм RCA. Корпус розетки виготовлений із білого ABS пластику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestum |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Телевізійна кінцева/прохідна |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 13 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97,90 ₴




