Розетка телефонна 1-а біла Lectris
Телефонна розетка Lectris біла обладнана гніздом під роз'ємом RJ 11 і призначена для під'єднання телефонного апарату. Корпус розетки має лаконічний та ергономічний дизайн. Розетка зручна в експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestum |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Телефонна розетка |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Тип портів | RJ-11 |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 13 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111,30 ₴




