Розетка із заземленням 1-а біла Lectris
Розетка Lectris із заземленням біла складається з якісної внутрішньої частини з термостійкого пластику. Контактна група з латуні захищена полікарбонатною накладкою. Розетка зручна в монтажі завдяки пожильному введенню кабелю та фіксувальним монтажним лапкам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vestum |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82 мм |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75,70 ₴




