Розетка 1-а біла Lectris
Розетка без заземлення Lectris білого кольору має лаконічний дизайн. Внутрішня частина розетки виготовлена з якісного полікарбонату та захищена накладкою контактної групи. Зовнішній корпус розетки зроблений із глянсового ABS-пластику стійкого до подряпин. Розетка зручна в монтажі завдяки фіксувальним монтажним лапкам і пожильному введенню кабелю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vestum |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Заземлення | Ні |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82 мм |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66,80 ₴




