Вимикач одноклавішний з підсвіткою білий Lectris
Вимикач одноклавішний Lectris з підсвічуванням білого кольору — елегантне та надійне рішення у вашому домі. Вимикач складається з надійного й безпечного механізму. Він зручний у монтажі — є фіксувальні монтажні лапки та пожильне введення кабелю. Галогенне підсвічування клавіші дасть змогу легко ідентифікувати вимикач у темряві.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestum |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82 мм |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66,80 ₴




