Вимикач одноклавішний білий Lectris
Вимикач одноклавішний Lectris білого кольору виготовлений із якісного ABS пластику. Контактна група зроблена з латуні. Вимикач зручний у монтажі завдяки пожильному введенню кабелю та підпружиненим монтажним лапкам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestum |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Колір корпусу | Білий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82 мм |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44,50 ₴




