Світлодіодна лампа LED Vestum T140 50 W 6500 K 220 V E27
Високопотужна світлодіодна лампа Vestum T140 60W — найкраще рішення для освітлення великих площ — складські приміщення з середньонизькими стелями, великі коридори, кімнати, підсобні приміщення. Підтримує оптимальний рівень освітлення без шкоди для здоров'я очей. Має потужність 50 Вт. Світловий потік 5000 Лм. Лампа розміром 140 х 254 мм. Гарантія 2 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestum |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 50 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Напруга | 220 В |
| Кут свічення | 200 град. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 6500К |
| Термін служби | 20000 годин |
| Стійкість до перепадів напруги | 175 - 265 В |
| Клас энергопотербления | A+ |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма лампочки | Колба |
| Тип LED-освітлення | Лампа світлодіодна |
| Потужність приладу | 50W |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр/висота | 140 х 254 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489,50 ₴




