
Світлодіодна лампа LED Vestum T120 40 W 6500 K 220 V E27
- Немає в наявності
- Код: 1-VS-1603
396 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодна лампа LED Vestum T120 40 W 6500 K 220 V E27
Лампа зі стандартним цоколем Е27. Має ступінь пило-вологозахисту IP65. Світлодіодні чипи розпаяні на провідний струм PCB плате, яка контактує з пластиною радіатором, для ефективнішого охолодження. Кут розсіювання світлового потоку 200°. Лампа потужністю 40 Вт зі світловим потоком 3800 Лм. Розмір 120 х 210 мм. Чудове рішення для освітлення складських приміщень і великих кімнат.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestum |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 40 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Напруга | 220 В |
| Кут свічення | 200 град. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 6500К |
| Термін служби | 20000 годин |
| Стійкість до перепадів напруги | 175 - 265 В |
| Клас энергопотербления | A+ |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3800 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр/висота | 120 х 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма лампочки | Колба |
| Тип LED-освітлення | Лампа світлодіодна |
| Потужність приладу | 40W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴



