ПЗВ Schneider 4П 25A 30мА ВД63 Домовий (дифреле) 4 полюси тип АС
Диференціальний вимикач навантаження (ПЗВ) Домовий ВД63 служить для захисту людей від ураження електрострумом та від пожеж, які відбуваються через пошкодження ізоляції електрокабелю.
- Чотириполюсний тип.
- Монтаж на DIN-рейку.
- Номінальний струм 25 Ампер.
- Вимикальна здатність до 4,5 кА.
- Струм витікання 30 мА.
- Габарити 72х81х76 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип ПЗВ | Реле |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Механічна зносостійкість | 5000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.35 кг |
| Електрична зносостійкість | 2000 цикли 400 V AC 50/60Hz змінний струм 50 Гц відповідно до IEC 61008-1 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 25 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електромеханічний |
| Умови використання | АС |
| Нейтраль | Так |
| Чутливість по струму витоку | 30 мА |
| Номінальна вимикаюча і включає здатність | Im 500 А 230 В відповідно до IEC 61008-1 |
| Номінальний умовний струм короткого замикання | Inc 3000 A 25 А |
| Стрибок струму | 250 А |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 440 В змінний струм 50 Гц відповідно до IEC 61008-1 |
| [Up] номінальна імпульсна витримується напруга | 4 кВ згідно з IEC 61008-1 |
| Спосіб управління | Тумблер |
| Межполюсный крок | 18 мм: Між фазою і нейтраллю |
| Довжина зачищення проводів | 14 мм |
| Момент затяжки | 3.5 Н-м |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 76 мм |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вимикача | ПЗВ |
| Виробник обладнання | Schneider Electric |
| Номінальний струм: | 25A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 527,53 ₴



