
Світлодіодний світильник вологозахищений овальний білий 6400 К Horoz Electric MAXIMUS-24 (24 W, IP54)
- В наявності
- Код: 071-019-0024-010
293,26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник вологозахищений овальний білий 6400 К Horoz Electric MAXIMUS-24 (24 W, IP54)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Овальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 24 W Вт |
| Робоча напруга | 110-265V |
| Розміри (ДШХВ) | 270 мм * 133 мм |
| Світловий потік (лм) | 2400 lm |
| Термін служби | 25 000 год |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Температура кольору, К | 6400 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 293,26 ₴



