

Підвісний лінійний світильник "INNOVA10-80" (чорний) 019-049-0080
- В наявності
- Код: 019-049-0080-020
3 033,12 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний лінійний світильник "INNOVA10-80" (чорний) 019-049-0080
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 80W Вт |
| Робоча напруга | 170 - 265 V |
| Розміри (ДШХВ) | 1185 мм * 100 мм * 75 мм |
| Світловий потік (лм) | 6500 lm |
| Термін служби | 70 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Кут розсіювання | 120° |
| Температура кольору, К | 4000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 033,12 ₴



