
Світильник вуличний LED "TEXAS-200" 200 W 6400 K
- В наявності
- Код: 074-012-0200-030
1 911,72 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вуличний LED "TEXAS-200" 200 W 6400 K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | пластик + алюміній |
| Потужність | 200 W Вт |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДШХВ) | 578 мм x 248 мм x 77 мм,ø63 mm (труба |
| Світловий потік (лм) | 24000 lm |
| Термін служби | 20.000 Hrs |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| Температура кольору, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 911,72 ₴



