

Лампа акумуляторна "DURALITE-12" 12W 6400К, E27
- В наявності
- Код: 001-092-0012-010
277,68 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа акумуляторна "DURALITE-12" 12W 6400К, E27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 12 W Вт |
| Робоча напруга | 100-250 V |
| Розміри (ДШХВ) | 158 мм*75 мм |
| Світловий потік (лм) | 1150 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Кут розсіювання | 175° |
| Температура кольору, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 277,68 ₴



