

Світлодіодний світильник вологозахищений CRAMER білий з датчиком руху
- В наявності
- Код: 027-015-0020-010
847,28 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник вологозахищений CRAMER білий з датчиком руху
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | HOROZ Elektrik |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | 20 W Вт |
| Робоча напруга | 180-260V / 50-60Hz |
| Розміри (ДШХВ) | 292,7 мм * 77.9мм |
| Світловий потік (лм) | 1500 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Температура кольору, К | 4200K / 6400K перемикнетсу |
| Матеріал корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 847,28 ₴



