

Світлодіодний світильник вологозахищений PALERMO-15 3CCT 15W IP54 чорний з датчиком руху
- В наявності
- Код: 071-018-0015-020
692,87 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник вологозахищений PALERMO-15 3CCT 15W IP54 чорний з датчиком руху
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | Teb Elektrik |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | 15 W Вт |
| Робоча напруга | 170-260V / 50-60Hz |
| Розміри (ДШХВ) | 220 мм * 106 мм * 60 мм |
| Світловий потік (лм) | 1200 Lm |
| Термін служби | 40 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Температура кольору, К | 3000K / 4500K / 6000K перемикача |
Інформація для замовлення
- Ціна: 692,87 ₴



