


Реле напруги DigiTOP VP-16А M2W
- Готово до відправки
- Код: DigiTOP VP-16А M2W
896 ₴
627,20 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реле напруги DigiTOP VP-16А M2W
4820118381794
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DigiTOP |
| Країна виробник | Україна |
| Похибка вимірювання | 1 % |
| Час спрацьовування | 0.02 сек |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 16 А |
| Максимальний струм | 20 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 270 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник реле напруги | DigiTOP |
| Ампераж | 16 А |
| Тип монтажу реле | На DIN-рейку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 627,20 ₴



