
Світильник підвісний VERTEX GU10 білий
- В наявності
- Код: 021-024-0001-010
614,55 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний VERTEX GU10 білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | Max. 10W Вт |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДШХВ) | 120 мм х 1200 мм х 55 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 614,55 ₴



