

LED світильник офісний 40 Вт
- В наявності
- Код: EH-OFL-40W
1 321,76 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED світильник офісний 40 Вт EH-OFL-40W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажу | Підвісний |
| Вологозахищений | Так |
| Гарантія | 24 місяці |
| Захист (IP) | IP44 |
| Індекс передачі кольору | >80 Ra |
| Потужність | 40 Вт Вт |
| Напруга живлення | 170 - 265 В |
| Область застосування | Адміністративна |
| Розмір | 1177х40х70 мм |
| Ресурс роботи | 50000 ч |
| Світловий потік | 3200 Лм лм |
| Температура світіння | 3000K/4000K/6000K |
| Температурний діапазон | -20 ... +40°С |
| Тип | Лінійні світильники, Промислові світильники |
| Тип діода | SMD 5730 |
| Кут розсіювання | 120 |
| Частота струму | 50 Гц Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 321,76 ₴



