Світлодіодний світильник вологозахищений FARADAY-36 36W IP65 білий 6400К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | Teb Elektrik |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | 36 W Вт |
| Робоча напруга | 160-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДШХВ) | 300 мм х 150 мм х 35 мм |
| Світловий потік (лм) | 3600 lm |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Температура кольору, К | 6400 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315,51 ₴




