
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "SPIDER-16" 16W
- В наявності
- Код: 068-021-0016-010
982,56 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "SPIDER-16" 16W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Час роботи з акумулятором | 12-15ч |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Додатково | панель 1w 5v |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 16 W Вт |
| Світловий потік (лм) | 1600 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Колір | Чорний |
| Температура кольору, К | 6400K |
| баттарея | 2600mah |
Інформація для замовлення
- Ціна: 982,56 ₴



