Світильник світлодіодний фасадний SMD LED "TWIST-5" 5W настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Додатково | Світить у три боки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 5 W Вт |
| Робоча напруга | 85-265V |
| Розміри (ДШХВ) | 85 мм х 53 мм |
| Світловий потік (лм) | 350 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Температура кольору, К | 4200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 766,74 ₴





