Світлодіодний акумуляторний прожектор PANDA-10 10W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Час заряду | 4 роки. |
| Час роботи з акумулятором | 3 рік. |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | 10W Вт |
| Робоча напруга | 220-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДШХВ) | 93мм x 75.5мм x 28.5мм |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Колір | Чeрний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 008,37 ₴





