Світильник направляючий спот під лампу MIAMI чорний чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | max. 50W Вт |
| Робоча напруга | 220-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДШХВ) | 128 мм х 60 мм х 72 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810,79 ₴




