Світильник світлодіодний для високих стель "AGORA-200" 200 W 063-008-0200-010)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 200 W Вт |
| Робоча напруга | 100 - 265 V |
| Розміри (ДШХВ) | Ø380 mm |
| Світловий потік (лм) | 22000 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Температура кольору, К | 6400 K |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 918,31 ₴





