Підсвітка дзеркал-картин LED "LEYLEK-8" 8W 4200K (040-016-0008-010)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 8 W Вт |
| Робоча напруга | 100 - 250 V |
| Розміри (ДШХВ) | 400 мм * 120 мм * 45 мм |
| Світловий потік (лм) | 720 lm |
| Термін служби | 30 000 час |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Хром |
| Температура кольору, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 166,79 ₴




