Контактор безшумний Hager ESC463S 63A, 4НВ, 230 В
- Під замовлення
- Код: ESC463S
Відправка з 11 квітня 20264 825,08 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контактор безшумний Hager ESC463S 63A, 4НВ, 230 В
Модульний пускач (контактор) ESC463S Hager 230 В 63A має 4 нормально-відкритих контакти (НВ). Пускач використовується для пуску двигунів, частих увімкнень мереж освітлення та інших електричних навантажень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Теплове реле | Ні |
| Номінальна робоча напруга | 230 В |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Номінальний струм | 63 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість замикаючих контактів | 4 шт. |
| Тип блокування | Електрична |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Механічна зносостійкість | 1000000 циклів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 54 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 825,08 ₴



