Контактор безшумний Hager ESC325S 25A, 3НВ, 230 В
- Під замовлення
- Код: ESC325S
Відправка з 14 квітня 20261 865,76 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контактор безшумний Hager ESC325S 25A, 3НВ, 230 В
Пропоновані до вашої уваги безшумні контактори, безсумнівно, призначені для застосування в апартаментах і гарантують тишу впродовж усього терміну експлуатації виробу.
Модульний контактор ESC325S Hager 230 В 25 A має 3 нормально-відкриті контакти (НВ). Застосовується для комутацій електричних навантажень різного типу: освітлення, двигуни, нагрівачі та ін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Теплове реле | Ні |
| Номінальна робоча напруга | 230 В |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Номінальний струм | 25 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість замикаючих контактів | 3 шт. |
| Тип блокування | Електрична |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Механічна зносостійкість | 1000000 циклів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 35.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 865,76 ₴



