Контактор безшумний Hager ESC240S 40A, 2НВ, 230 В
- Під замовлення
- Код: ESC240S
Відправка з 14 квітня 20263 087,76 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контактор безшумний Hager ESC240S 40A, 2НВ, 230 В
Безшумний контактор для комутації електричних ланцюгів. «Шляховий контактор» — рівень шуму роботи контактора мінімізований. Такі контактори підійдуть для встановлення в житлових приміщеннях: квартирах, будинках, а також в офісах та інших приміщеннях, що потребують низького рівня шуму. Контактори Хагер, як силова група, незамінні для керування пристроями освітлення, опалення, вентиляції тощо.
Сфера застосування контактора Hager ESC:
- Лампи галогенні та розжарювання — Люмінесцентні трубчасті (енергоощадні, поодинокі та подвійні, компенсовані й ні, з електронними трансформаторами).
- Газорозрядні лампи (високого тиску ртутні та натрієві, металогалогенні, високого та низького тиску, компенсовані та ні).
- Резистивні навантаження (категорія АС7а).
- Індуктивні навантаження (категорія АС7b)
Додаткові характеристики контактора Hager ESC:
- Категорія застосування AC7a — 240V АС.
- Усі з'єднання під хрестову викрутку PZ2.
- Можливе встановлення додаткового контакту та пломбувальних кришок.
- Для зменшення взаємного теплового впливу контакторів, встановлених у ряд один за іншим, рекомендується використовувати пронос LZ060.
- Кількість і положення контактів: 4 - нормально відкритих
- Котушка керування: 230V~ AC
- Номінальне навантаження: 40А
- Розмір: 3 модулі (52,5 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Теплове реле | Ні |
| Номінальна робоча напруга | 230 В |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Номінальний струм | 40 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість замикаючих контактів | 2 шт. |
| Тип блокування | Електрична |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Механічна зносостійкість | 1000000 циклів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 54 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 087,76 ₴



