

Розетка портативна TWIST IP44 32А 5П 400В ГПП-32А/5 ELEKTROMET
- Немає в наявності
- Код: GPP-32А/5
345,13 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Розетка портативна TWIST IP44 32А 5П 400В ГПП-32А/5
Портативна розетка з підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень і підвищеним класом захисту IP44. Конструкція гарантує довгий термін експлуатації, а конструкція — простоту монтажу. Прогумована ручка забезпечує додаткову ергономіку та надійніше захоплення. Ідеально підходить для будівельних майданчиків, майстерень, гаражів і садів. Продукт відомої польської компанії Elektromet, виробництво якої є в Дзерожнюві (Польща). Портативні вилки серії "Twist" мають легший доступ до клем — розетка відкривається без інструментів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elektromet |
| Країна виробник | Польща |
| Тип силового роз'єму | Розетка |
| Кількість полюсів | 5 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик, Гума |
| Номінальна сила струму | 32 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна робоча напруга | 400 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Нейтраль | Так |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345,13 ₴



