



Розетка силовая 16А/400/3P+N+Z IP44 GSM-16 A/5 ELEKTROMET
- Немає в наявності
- Код: GSM-16 A/5
247,09 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Розетка силовая 16А/400/3P+N+Z IP44 GSM-16 A/5 ELEKTROMET
Гніздо живлення прихованого монтажу/панелі з високою стійкістю до механічних пошкоджень і підвищеним класом герметичності IP44 (прокладка входить до комплекту). Якість виготовлення гарантує тривалий термін експлуатації виробу, а конструкція проста у встановленні. Ідеально підходить для майстерень, заводів і гаражів. Продукція польської компанії Elektromet.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elektromet |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість полюсів | 5 шт. |
| Матеріал корпусу | Гума, Пластик |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна робоча напруга | 415 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Перетин проводів, що підключаються | 6 кв.мм |
| Нейтраль | Так |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 176 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247,09 ₴



