Світильник врізний поворотни "NORA-5" 5W 6400K білий
- Немає в наявності
- Код: 016-053-0005-010
87,33 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник врізний поворотни "NORA-5" 5W 6400K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 40 W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 70 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | хустка |
| Потужність | 5 W Вт |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДШХВ) | Ø85.8x25 mm |
| Світловий потік (лм) | 445 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Кут розсіювання | 52° |
| Температура кольору, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87,33 ₴



