Світильник фасадний LED 12W "SUSAM" настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 12 W Вт |
| Робоча напруга | 100-240V |
| Розміри (ДШХВ) | 230 мм * 110 мм |
| Світловий потік | 480 Lm лм |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Степінь захисту, IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | темно-сірий |
| Температура кольору, К | 4200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 501,37 ₴



