Ліхтарик ручний LED "PELE-3" 3W
- В наявності
- Код: 084-006-0003-010
250,54 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліхтарик ручний LED "PELE-3" 3W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 3 W Вт |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДШХВ) | 170 мм* 65 мм |
| Світловий потік (лм) | 120 lm |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Колір | Синій із білим |
| Температура кольору, К | 7000К- 9000К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250,54 ₴



