Світильник вбудований "LILYA-5" 5 W 4200 K білий, хром
- Немає в наявності
- Код: 016-009-0005200
122,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник вбудований "LILYA-5" 5 W 4200 K білий, хром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 40 W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 70 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність | 5 W Вт |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДШХВ) | 83 мм * 40 мм |
| Світловий потік | 335 lm лм |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Степінь захисту, IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 98° |
| Температура кольору, К | 4200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122,25 ₴



