Дифреле RESI9 (ПЗВ) Schneider Electric 63 A, 2P, тип AC, 100мА
Захист людей від ураження електричним струмом витоку при прямому або непрямому дотику до струмоведучих частин електричних механізмів та проводки.
- Кількість полюсів: 2.
- Тип: AC.
- Струм витоку: 100мА
- Номінальний струм: 63А.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип ПЗВ | Реле |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.18 кг |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 63 А |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 100 мА |
| Умови використання | АС |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 81 мм |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник обладнання | Schneider Electric |
| Номінальний струм: | 63A |
| Тип вимикача | ПЗВ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 332,39 ₴



