Розетка з заземленням з захисними шторками чорна Sedna
- Немає в наявності
- Код: SDD114022
257,42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Розетка з заземленням з захисними шторками чорна Sedna
- Тип підключення: швидкозажимний контакти
- Матеріал: ударостійкий негорючий технополімер, стійкий до ультрафіолету; супорт з нержавіючої сталі
- Застосування: експлуатація в сухих теплих приміщеннях
- Особливості: напрямні для полегшення введення кабелю; збільшені роздільники для виключення можливості короткого замикання; колірна маркування клем; монтажні лапки надійно фіксують механізм в монтажній коробці; шумокомпенсатор
- Додаткові пристрої для застосування: рамка
- Монтаж: в монтажну коробку
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Заземлення | Так |
| Захисні шторки | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 71 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 73 мм |
| Висота | 41 мм |
| Ширина | 73 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257,42 ₴



