
ElectroHouse Підлогова стійка для трекової рейки Pandora Black
- В наявності
- Код: EH-TRP-02B
1 289,60 ₴
- +380 (98) 694-78-11
Підлогова стійка для трекової рейки Pandora Black від компанії ElectroHouse призначена для використання з трековыми рейками серії Elegance Unique. Це стильний і функціональний виріб дозволяє істотно розширити можливості застосування трекової електрофурнітури цієї серії. Виріб сумісний з трекової рейкою Elegance Unique будь-якої моделі. Підлогову стійку можна закріпити до підлоги або використовувати незакрепленной. Вона відрізняється простотою у використанні і надійністю, так як корпус і подствака стійки виготовлені з металу. Це пристрій має отвори для фіксації трекової рейки в робочому положенні і кріпильні отвори для монтажу до підлоги, а так само кабельний ввід для підключення до електромережі трекової рейки. Висота виробу 140мм, підстава вироби 140х120х20мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,3 кг кг |
| Висота | 140 мм мм |
| Довжина (висота) | 140 см |
| Матеріал | Метал |
| Монтаж | Накладної |
| Колір | Pandora Black (Чорний) |
| Ширина | 120 мм мм |
- Ціна: 1 289,60 ₴



