


Компактна меблева розетка (горизонтальна) 3х16 А, 2хUSB 2,4 А IP40
- В наявності
- Код: EH-AR-302
2 548,10 ₴
- +380 (98) 694-78-11
Компактна меблева розетка EH-AR-302 від компанії ElectroHouse призначена для під'єднання до електромережі різних електроприладів, що вимагають для свого живлення напруги 220 В (номінальний струм 16 А) і роз'єми usb — 5 В (номінальний струм 2.4А). Ця модель має три гнізда для під'єднання пристроїв до мережі з напругою 220 В і два роз'єми usb для під'єднання мобільних пристроїв.
Цей функціональний і стильний пристрій має широку сферу застосування. У будинку використання компактної меблевої розетки зробить ваш побут комфортнішим: дасть змогу розташувати меблі, тому що вам зручно та позбавить потреби використовувати подовжувачі для під'єднання електроприладів. Наприклад, її можна вбудувати в стільницю на кухні для під'єднання часто використовуваних електроприладів (міксер, пароварка, тостер, кавоварка тощо), вбудувати в звичайний або комп'ютерний стіл, у тумбочку біля ліжка, у журнальний столик. І це далеко не всі варіанти використання цього пристрою. В офісі компактна меблева розетка взагалі незамінна, оскільки дасть змогу раціональніше організувати робочий простір і зробить його безпечнішим. Ви можете одночасно під'єднати до п'яти пристроїв: три електроприлади, що використовують живлення з напругою 220 В і два пристрої, що потребують напруги 5 В. У роз'єми usb можна під'єднати смартфон або планшет, не використовуючи блок живлення, або ж поставити повербанк на зарядку. Також можна під'єднати будь-який інший ґаджет, що вимагає для своєї роботи напругу 5 В.
Компактна меблева розетка надійна, функціональна та зручна у використанні. У неробочому положенні взагалі не займає місця і завдяки своїй конструкції захищена від потрапляння пилу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажу | Прихований |
| Висота | 113 мм мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Захист (IP) | IP40 |
| Кількість гнізд | 3+2usb |
| Напруга живлення | 220-250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Розетка |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
| Струм USB | 2,4 А |
| Колір | Сріблястий металік |
| Частота струму | 50 Гц Гц |
- Ціна: 2 548,10 ₴



