Дифавтомат 2Р 25А C 4.5кА ABB BASIC M
Дифавтомат має комбіновану захисну функцію автоматичного вимикача та пристрою захисного відключення. Вiн відповідає стандарту ДСТУ EN 61009-1:2014 і може працювати при температурах від -25 С до +55 С. Механічний термін служби диференціального автомата ABB Basic M становить 5000 циклів, а електричний - 2000 циклів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.19 кг |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 25 А |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Частота струму | 50 Гц |
| Умови використання | АС |
| Часострумові характеристики | C |
| Номінальна робоча напруга змінного струму (В) | 230 |
| Гранична комутаційна здатність, кА | 4,5 |
| Номінальний струм короткого замикання | 0,03 А |
| Номінальний залишковий струм | 30 мА |
| Номінальна імпульсна витримується напруга (U імп ) | 4 кВ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 69 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вимикача | Дифавтомат |
| Виробник обладнання | ABB |
| Номінальний струм: | 25A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 246 ₴



