Лічильник вимірювання й обліку електроенергії однофазний ЦЕ6807Б-U К 1 220 В 10-100 А М6Ш6 електрочисник
- Немає в наявності
- Код: ЦЭ6807Б-U К 1 М6Ш6
354 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лічильник вимірювання та обліку електроенергії однофазний ЦЭ6807Б-U К 1 220В 10-100А М6Ш6 електролічильник
Лічильники електричної енергії типу ЦЕ6807Б-U До 1 220В 10-100А М6Ш6 призначені для вимірювання електричної активної енергії в однофазних двопровідних ланцюгах змінного струму та є приладами безпосереднього підключення до вимірювальної мережі.
Особливості електролічильника
- Новий корпус повністю відповідає міжнародним стандартам.
- Збільшення вільного простору під кришкою клемної коробки підвищує зручність монтажу кабельних ліній, що підводять.
- Нова клемна колодка з набірними струмовідводами.
- Наявність шунта як вимірювача струму.
- Мало власного енергоспоживання.
- Стандартний імпульсний телеметричний вихід, що гальванічно розв'язаний від вимірювальних ланцюгів.
- Світловий індикатор роботи.
- Наявність в електролічильниках механічного або електронного суматора.
- Захист від недоурахування та розкрадання електроенергії.
- Стійкість до кліматичних, механічних та електромагнітних впливів.
- Електролічильник стійкий до нагрівання та вогню.
Характеристики надійності
- Середнє напрацювання на відмову — 160000 годин.
- міжповірочний інтервал — 16 років.
- Середній термін служби — 30 років.
- Гарантійний термін (термін зберігання та термін експлуатації сумарно) — 5 років від дати випуску.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергоміра |
| Максимальна робоча температура | 60 °С |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 89 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Стан | Новий |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 10 А |
| Максимальний струм | 100 А |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип підключення | Пряме |
| Кількість тарифів | 1 |
| Глибина (мм) | 72,5 |
| Частота вимірювальної мережі, Гц | 50±2,5 |
| Стартовий струм, мА | 0,01 |
| Передаточне число імпульсного телеметрич. виходу, імп./кВт*год | 3200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тариф | Однотарифні |
| Виробник електролічильника | Енергоміра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 354 ₴



