Розетка одинарна з кришкою матеріал Пластик
- В наявності
- Код: EH-2116P-PG
172,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (98) 694-78-11
Розетка з кришкою EH-2116P-PG серії ENZO бренда Electro House є якісним і надійним електротехнічним виробом. Вона призначена для під'єднання до електромережі різних приладів. У неробочому положенні закривається кришкою, що робить її не тільки естетичнішою, але й запобігає потраплянню пилу в механізм розетки. Корпус виготовлений зі зносостійкого пластику, а в конструкції механізму застосований високоякісний термопластик. В умовах експлуатації розетка EH-2116P-PG абсолютно безпечна, оскільки захищена кришкою від потрапляння бризок, пилу та сторонніх предметів. Відповідає класу IP44 відповідно до міжнародних стандартів. Її колір і дизайн гармонійно поєднуватимуться або доповнюватимуть більшість сучасних інтер'єрів.
Установлення розетки відбувається в підрозетник, який заздалегідь монтується в отвір у стіні. У разі тривалого використання Розетка одинарна з кришкою матеріал Пластик не змінює колір, не тьмяніє й не стирається
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажу | Вбудовуваний |
| Вид електрофурнітури | Розетка з/з та з кришкою |
| Захист (IP) | IP44 |
| Кількість гнізд | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлення | 180 – 260 В |
| Номінальний струм In | 16 A |
| Особливості | З кришкою |
| Розмір | 84х84х45 мм |
| Серія | Enzo |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
| Колір | Графіт |
| Частота струму | 50/60 Гц Гц |
- Ціна: 172,20 ₴



