ПЗВ дифреле Hager Тип A 4P 30mA 25A CD425J
- Готово до відправки
- Код: CDA425D
2 042,04 ₴
1 633,63 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Hager ПЗВ Тип A 4P 30mA 25A CD425J
ПЗВ забезпечує захист людини та тварин від ураження електричним струмом при прямому дотику до струмоведучих частин електроустановки, що знаходяться під напругою, а також при непрямому дотику (наприклад, до корпусу електроприладу) через пошкодження основної ізоляції струмопровідних частин. ПЗВ, як і все модульне обладнання захисту Hager, виробляється на сучасному заводі у м. Оберней (Франція). Відповідність європейським стандартам: DIN EN 61008-1 VDE 0644 частина 10+11.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип ПЗВ | Реле |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 2000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 4000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.4 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 25 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електромеханічний |
| Кількість модулів | 4 шт. |
| Умови використання | А |
| Нейтраль | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вимикача | ПЗВ |
| Виробник обладнання | Hager |
| Номінальний струм: | 25A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 633,63 ₴



