

Світильник аварійний LED "KANU"
- В наявності
- Код: 084-043-0008-010
1 126,30 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник аварійний LED "KANU"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Додаткова комплектація | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряду | 24 год |
| Час роботи з акумулятором | 3 год |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Додатково | 3.7V 2400Ah літієвий |
| Потужність | 8 W Вт |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДШХВ) | 308 мм х 52 мм х 160 мм |
| Світловий потік (лм) | 280 lm |
| Термін служби | 20.000 Hrs |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Температура кольору, К | 6000 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 126,30 ₴



