
Підвісний лінійний світильник "INNOVA 3CCT" 40W (чорна) 3000/4200/6400К
- В наявності
- Код: 019-034-1040-020
2 019,41 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний лінійний світильник "INNOVA 3CCT" 40W (чорна) 3000/4200/6400К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 40 W Вт |
| Розміри (ДШХВ) | 1200 мм * 50 мм * 75 мм |
| Світловий потік (лм) | 4200 lm |
| Термін служби | 70 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Кут розсіювання | 120° |
| Температура кольору, К | 3000 K/4000 K/6500 K На вибір є перемикач |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 019,41 ₴



