
Лампа Діодна "FANTASY" 1W E27 (RGB)
- В наявності
- Код: 001-088-0001-010
56,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа Діодна "FANTASY" 1W E27 (RGB)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 1 W Вт |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДШХВ) | 46 мм х 91мм |
| Світловий потік (лм) | 50 lm |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір | RGB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56,96 ₴



