
Підсвітка дзеркал-картин LED "FLAMINGO-12" 12W 4200K
- В наявності
- Код: 040-001-0012-020
1 161,90 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсвітка дзеркал-картин LED "FLAMINGO-12" 12W 4200K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Додатково | з кнопкою |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 12 W Вт |
| Робоча напруга | 100-250V/50-60Hz |
| Розміри (ДШХВ) | 550 мм х 45 мм х 185 мм |
| Світловий потік (лм) | 750 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | черний |
| Температура кольору, К | 4200К |
| Основні атрибути | |
| Степінь захисту, IP | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 161,90 ₴



