

Світильник накладний LAYLA-15 15W 4200K білий
- В наявності
- Код: 016-073-0015-010
983,90 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний LAYLA-15 15W 4200K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 15 W Вт |
| Робоча напруга | 185-264V/50-60Hz |
| Розміри (ДШХВ) | 162 мм x 180 мм |
| Світловий потік (лм) | 1050 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Кут розсіювання | 120° |
| Температура кольору, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 983,90 ₴



