
Світильник світлодіодний фасаднийNEUTRON-7 7W настінний
- В наявності
- Код: 076-091-0007-010
912,25 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний фасаднийNEUTRON-7 7W настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 7 W Вт |
| Робоча напруга | 85-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДШХВ) | 120 мм х 50 мм х 92 мм |
| Світловий потік (лм) | 452 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | POWER LED, SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Температура кольору, К | 4200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 912,25 ₴



