
Світильник лінійний LED 27W "TETRA/SQ-27" 6400К
- В наявності
- Код: 052-005-0060-050
300,38 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник лінійний LED 27W "TETRA/SQ-27" 6400К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 27 W Вт |
| Робоча напруга | 165-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДШХВ) | 600 мм x 74 мм x 24 мм |
| Світловий потік (лм) | 1890 lm |
| Термін служби | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Температура кольору, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300,38 ₴



